| Vântulalb a întrebat:

Pe ProCinema tocmai s-a terminat un film. "Petitoarea regala" daca am inteles bine. Am vazut o bucatica spre sfarsit dar am vazut ca este filmat la Peles.
As vrea sa-l vad macar pentru decoruri, peisaje, etc. Daca e si subtitrat, si mai bine.
Nu ma pricep sa caut pe site-urile de filme. Ma poate ajuta cineva sa-mi dea un link unde sa-l vad? Multumesc.

8 răspunsuri:
| Vântulalb explică (pentru floresdemayo):

Multumesc dar imi apare mesajul:
"Videoclipul nu este disponibil.
Videoclipul cuprinde conținut de la TF1 (TV Content), care a blocat difuzarea acestuia în țara ta invocând drepturile de autor."

| floresdemayo a răspuns (pentru Vântulalb):

De ce, nu locuiești in RO?
Intra pe un laptop, schimba setarile daca e cazul...
Uite, de ex, eu pot vedea filmul...

https://ibb.co/CQ6qkPJ

| Vântulalb explică (pentru floresdemayo):

Ba da, in RO. Am sa mai incerc. Multumesc.

| LordCristobal a răspuns:

Păi cauți așa pe google,, Pețitoarea regala"online subtitrat și cred că o să găsești mai multe linkuri.

| Vântulalb explică (pentru LordCristobal):

Ai incercat si ai gasit?
Eu asa am cautat si mi-a adus numai trilere de pe Youtube. Nimic altceva.
Ia arata-mi ce ti-a aparut tie.

| LordCristobal a răspuns (pentru Vântulalb):

Ai dreptate.
Nici eu nu am găsit mai nimic.
E foarte ciudat cum de un film care e filmat in Romania nu s-a sinchisit nimeni sa il traducă in romana.

| Vântulalb explică (pentru LordCristobal):

Nu asta e problema. Nu se difuzeaza in Romania.
Uite ca floresdemayo mi-a dat un link. Dar e blocat exact pentru romani.