| LesiaMarinel a întrebat:

Pentru cei care au citit manga Belzebub as dori sa stiu cu cine ramane Oga cu Hilda sau Kunieda?

Răspuns Câştigător
| DollElsdark a răspuns:

Pai de fapt nu ramane cu nimeni! Cu Hilda doar se preface a fi un cuplu din cauza lui Belzebub dar in rest Hilda nu arata interes romantic pentru Oga, ea doar il admira pe Oga din cauza fortei lui brute si grija pentru Bel nimic mai mult! Pff pentru Kunieda da apare un baiat care o place si se lupta in ring cu Oga pentru steaua de brad. In rest continua ca de obicei, nimic concret si inca un plus de bonus pentru tine: INSASI AUTORUL A SPUS CA NU SI-L POATE IMAGINA PE OGA INTR-O RELATIE ROMANTICA DE ACEEA FINALUL NU ESTE ROMANTIC, SPER CA INTELEGI happywinking

| LesiaMarinel explică (pentru DollElsdark):

Deci nu este nimic concret ^_^ eiii ce bine! big grin

| DollElsdark a răspuns (pentru DollElsdark):

In cap 3 e lupta pentru steaua de craciun pentru belzebub si era un concurs pe cupluri deci era si normal sa prticipe Oga cu Hilda dar tot nu este ceva romantic ei in realitate fiind doar prieteni. Citeste si tu toata manga.winking

| LesiaMarinel explică (pentru DollElsdark):

Ok mersi mersi :3

8 răspunsuri:
| Tudddorrr a răspuns:

Oga ramane cu Hilda

| LesiaMarinel explică (pentru Tudddorrr):

Serios? In ce capitol?

| Tudddorrr a răspuns (pentru LesiaMarinel):

In capitolul 3

| LesiaMarinel explică (pentru Tudddorrr):

Ok multumesc dar o ultima intrebare laughing Kunieda ramane singura sau baga personaje noi sau ceva? Am vazut cateva imagini pe pintrest si nu stiu daca era fanfic sau manga.

| Tudddorrr a răspuns (pentru LesiaMarinel):

Ramane singura, da poti sa citesiti singura