| PumpkinDoll a întrebat:

Pentru cei care se uita la black clover, credeti ca Zora/Xerx o sa intre in BlackBulls?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

| Catrice a răspuns:

Ma îndoiesc.

| PumpkinDoll explică (pentru Catrice):

Cum asa?

| Catrice a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Slabe șanse sa intre în echipa lor. Până la urmă ăla urăște nobilii și nu are încredere în ăia din echipe/cavaleri/capitani sau ce-or mai fi.
Poate ca reușește sa aibă încredere în Asta, dar cu restul nu cred.

| PumpkinDoll explică (pentru Catrice):

Pai asa ma gandeam si eu. Poate il convinge Asta sa intre in grupul lor.Mor de nerabdare sa vad ce se intampla in ep 83(nu de alta, da cica 82 ar fi filler).Nu stiu daca stie deja ca Asta e un om de rand la fel ca el.Plus ca mai sunt si altii care nu sunt ingamfati... Mimosa, tipul ala din Golden Dawn(Ochelaristul), Noelle

| PumpkinDoll explică (pentru Catrice):

Apropo,ma gandeam care ar fi mai puternic dintre Zora si Langris. Zora e misterios si destul de promitator(badass), dar Langris e cam la fel, cred ca mai are si al 3-lea ochi ca cei din Eye of the midnight Sun.Sigur el e tradatorul

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Esti tu negativista de fel

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Asa sunt eu, ce sa faci...

| Catrice a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Doar o confruntare intre ei 2 ar putea lamuri. Nu și-au arătat încă toate puterile, deci e greu de spus.