| cenumesapunaici a întrebat:

Pentru cei care vizioneaza Naruto. La sfarsitul bataliei dintre Naruto si Sasuke. Cele doua jumatati ale lui Kurama se reunesc formand unul? Nu am prea inteles

1 răspuns:
| SergiuPhPsV a răspuns:

Nu se reunesc. Ramane doar partea care era si inainte in Naruto.
Cam exact cum era inainte de a incepe razboiul doar ca acum detine puterea respectiva si o mica parte a tuturor bestiilor cu cozi.
Daca ar fi avut toate bestiile inauntrul sau ar fi fost prea op.
Asa este la egalitate cu Sasuke in putere.