| Carmen100 a întrebat:

Pentru cei ce se uita la American Horror Story, cum vi s-a parut primul episod din Freak Show? happy

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Aaaa fost ok. Sper sa nu-mi pierd interesul.Inca astept sa vad care-i treaba cu clownul Twisty... Daca se alatura gastii sau ii casapeste pe toti.Sau se alatura grupului casapindu-i.Ah, si ce ascunde sub masca.Probabil niste dinti ascutiti ca si Pennywise si o limba despicata.De ce imi raspund singura? Pentru ca pot, da.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Acceptabil, dar nu foarte reusit.