| sara2523 a întrebat:

Pentru cei ce urmaresc serialul turcesc,Feriha: De ce a plecat mama ei,Zehra, de acasa? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| hotPiscoteL a răspuns:

A plecat pentru ca ea in realitate a avut probleme de sanatate,asa ca a facut plecarea acesta in sat,altfel nu pleca... oricum acum este bine,este sanatoasa, nu mai are nimic. In film spune ca a plecat pentru ca Omer (fiul cel mai mic) era pus de niste "mafioti" sa vinda droguri la scoala, asa ca Zehra a zis ca dac pleaca o sa-i salveze viata fiului cel mic..., dar de fapt a plecat din motive de sanatate, cum am mentionat mai sus happy funda?

1 răspuns:
| RobertFHC a răspuns:

Pentru ca, copil ala mic se apucase de droguri.