| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei cu Netflix.

Power rangers forta mistica este dublat in romana sau este subtitrat?

Vreau sa incerc o luna gratis, pot descarca serialele in calculator?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Este dublat in spaniola si franceza
si titrat in engleza, poloneza, franceza sau spaniola
cel putin primul episod (am intrat chiar acum)

imi pare rau, nimic in romana!

in plus NU exista sa downloadezi in calculator (aia NU sunt tampiti). totusi, pe telefon, tableta (si cred sincer ca, dar imi e prea lene sa testez) in aplicatia specifica de windows 10 (nu in browser) unele filme si seriale pot fi facute "disponibile offline", insa daca dupa o luna suspenzi abonamentul, nu sa mai ai acces la ele nici off-line
altfel
chiar chiar crezi ca ei sunt tampiti, si nu s-au gandit la asta? (iei o luna pe gratis, downloadezi ce vrei, si apoi le dai cu tifla)

| anonim_4396 explică (pentru Bizon95):

Ok,multumesc!

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!