| onneshhott a întrebat:

Pentru cine a vazut filmul I'm Number Four imi puteti spune daca a iesit partea a doua si un link va rog am cautat pe net dar nu am gasi.
Dau funda mersi.

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Salut. Am vazut acum 2 sau 3 ani filmul. Nu, din pacate nu va mai aparea alt film, exact din aceeasi cauza ca a filmului Mortal Instruments (incasari foarte mici). Daca vrei, poti sa citesti cartile. Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainbowD):

Incasari foarte mici? laughing A scos de 3 ori bugetul filmului. Macar cititi ceva inainte sa vorbiti prostii.

| RainbowD a răspuns (pentru anonim_4396):

Filmul a avut buget de 50.000.000. dolari. Ei au scos de pe urma filmului aproximativ 55.000.000 de dolari. Nu, nu au scos de 3 ori bugetul filmului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainbowD):

EU am citit pe wiki ca au scos 150 de milioane

4 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Partea a doua nu exista si nici nu cred ca va exista. Nimeni nu spune nimic despre o a doua parte si asta inseamna ca nu au de gand sa o faca