| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine își amintește și a vizionat: ce părere aveți de telenovela "Extravaganta Anastasia"(Estrambotica Anastasia)?
Pentru mine a fost telenovela mea preferată, deoarece se deosebea de alte telenovele prin faptul că avea mister, suspans, acțiune și chiar tentă de paranormal.
Îmi aduc aminte că atunci când s-a difuzat în România (în 2005) eram în clasa a V-a iar într-o perioadă s-a schimbat ora de difuzare de la ora 22:00 la ora 24:00 dar eu stăteam până târziu pentru a o viziona.
Uneori mai ațipeam și mă trezeam după ce se termina episodul. laughing
Dacă ar fi să fac un clasament Top 3 al celor mai bune telenovele în viziunea mea ar fi următorul:
1 - "Clona"(O Clone)
2 - "Mireasa lui Iuda"(La mujer de Judas) - varianta venezueleană din anul 2002
3 - "Extravaganta Anastasia"(Estrambotica Anastasia).

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu am vizionat niciuna dintre cele enumerate. Dar e Ok dacă ți-a bucurat sufletul.
În ce mă privește, cred că unica telenovelă vizionată integral, a fost Kasandra, cu țiganca aia frumoasă foc. ))

| Werrich a răspuns:

Topul meu:
1. "Rebeldeway"
2. "Primer amor... A mil per ora"
3. "La locura de tu amor"
4. "Înger sălbatic"

| zilog a răspuns:

PĂREREA MEA despre toate tenolovelele de pe planeta este că sunt făcute ca oameni sa se uite la ele in tinpul in care le este furată țara
să aibă alte lucurir de gândit și de discutat
si ii pregătesc să fie sclavi să se ducă la muncă in Spania la supt căpșuni să ștergă moși
de unde forță de muncă în Spania dacă nu din oamenii care se lasă manipulați de acest tip de telenovele care li-se dau de exemplu in viata ca nu este nevoie să inveți o meserie
că stii spaniolă si poti sa faci pe sclavul la unul si la altul sa iti fie bine inviata si când nu mai ai cu ce să plătești intreținerea in România si vine banca si iti ia casa
tunci te duci in Spania si