| Lucy02 a întrebat:

Pentru fanii serialului Chuck. O parere despre actiune, personaje, serial in general? big grin ...si ca sa dau si o fundita... unde credeti ca va avea loc nunta cea mare?laughing Pentru cei care nu au urmarit Chuck inca, eu personal consider ca serialul este foarte bun pentru ca are actiune, dragoste, comedie, pe alocuri putina drama si actori care se potrivesc foarte bine (in special Zachary Levi). il recomandhappy

Răspuns Câştigător
| biix a răspuns:

Eu sunt la ineputul sezonului 3.
Imi place foarte mult de Casey laughing. E foarte amuzant cand il face pe Chuck idiot sau cum se simte el bine printre arme, cica il relaxeaza laughinglaughing. Si Sara si Chuck, cum se iubesc ei dar sunt spioni si nu pot fi impreuna.
Nu imi place de lester si prietenul ala a lui, prea se baga ei peste tot x(. Morgan iar e amuzant laughing

1 răspuns:
| Lucy02 explică:

Da nici mie nu imi place de Lester sau de Jeff...stai sa ii vezi pe Morgan si pe Casey in sezonul 4 ce relatie aulaughing.nu iti spun de ce pentru ca e mai bine sa afli singurwinking.iar de Sarah si de Chuck nici nu mai trebuie sa mentionez ca sunt niste scumpihappy