| Rosualbastruviolet a întrebat:

Pentru fanii serialului The Vampire Diaries! Vor reusi pana la urma sa il omoare pe Klaus? Apoi ce se va intampla cu Elena si Damon cum vor ajunge cei doi sa aiba o relatie?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Klaus va trai (nu va fi omorat).Au avut o sansa dar au ratat aceea sansa de-al omora pe Klaus.

Iar Klaus acuma nu mai poate fii omorat.

Elena si Damon o sa aiba o relatie frumoasa (numai ca mici certuri sa zic asa dupa o perioada de timp), dar in rest relatia lor va merge cu mici certuri dar si cu impacari.
Ei chiar daca se cearta se iubesc la nebunie si tin foarte mult unul la altu.

Iar daca iti place foarte mult The Vampire Diaries eu iti mai zic sa continui episodul si cu The Originals o sa iti placa.

Mai mult este vorba de Klaus si cum el va avea un copil si trebuie sa isi recapete orasul pierdut sub dominatia lui Marcel.
Nu zic prea multe ca nu te vei mai uita.
Mult Succes.

2 răspunsuri:
| KaterinaРомановский a răspuns:

Klaus traieste, Stefan moare, Elena se tot combina si se tot desparte de Damon si cam asta e!

| AnghelCatrii a răspuns:

Fluffycs@yahoo.com Iti explic tot filmul daca vrei, mi-am luat cartile si am vazut toate episoadele pana in prezent! Baftaa