| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fanii Twilightbig grinati aproximativ numarul de fanii pe care Twilight ii are in toata lumea.

5 răspunsuri:
| DarkSunshiine a răspuns:

70 milioane pe putinbig grin

| Roxytza a răspuns:

Majoritatea omenirii adora Seria Twilight.Inclusiv EU :-x

Cel mai frumos film

Eu zic ca 40-50 de milioane.depinde uni cu cartile unii cu filmele.Gandest-te cata lume da jos filmele. Cinema librarii. Exista tot felul de posibilitati:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

7.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

60-70 milioane [cel putin]

| Muffins a răspuns:

Prima carte s-a vandut in 24 de milioane de exemplare. Deci sunt sigura ca fanii sunt cu mult peste 24 de milioane pentru ca unii se pot multumi doar cu filmele.