| lifeonlyforlove a întrebat:

Pentru fanii Vampire diaries: cu cine vreti sa fie Elena? cu Stefan sau cu Damon? si Caroline cu Tyler sau cu Claus ) si argumentati rs.

5 răspunsuri:
| july00 a răspuns:

1.Elena cu Stefan pentru ca, nu imi place de Damon laughing
2.Caroline cu Tyler pentru ca, Klaus e urat si prost si ma enerveaza laughing
Dar tu?batting eyelashes

| lifeonlyforlove explică (pentru july00):

Am raspuns mai sus )

| Mademoiselle18 a răspuns:

Pai. am o intreaga teorie despre asta laughing
1.La inceput vroiam ca Elena sa fie cu Damon [pe la sfarsitul sezonului 1 cred thinking ..In fine. cu foarte mult timp in urma in orice caz] Dupa, a inceput sa ma enerveze la culme Elena. Facea pe mironosita tot timpul si ii invartea pe amandoi cum vroiau muchii ei. Ma gandeam ca Damon a suferit prea mult pentru ea si nu il merita. La momentul actual a inceput sa-mi placa de ea mult mai mult. De vreo`2 episoade o ador. A inceput sa semene putin cu Katherine, a carei fana am fost inca de la inceput, si probabil din cauza asta. Nu cred ca vreau sa ramana cu unul dintre ei pentru ca e total diferita acum. [Si daca e s-o luam dupa gusturile mele la baieti, Damon arata mult mai bine :d dar asta nu are nici o legatura ]
2.Nu m-am hotarat inca cu cine vreau sa ramana Caroline. Tyler ma enerveaza de ceva vreme iar la Klaus nu-mi place aspectul fizic.
Sper sa nu trezesc revolte prin acest raspuns laughing Mi-am spus doar parerea happy

| KinderBeiib a răspuns:

Pai.Elena cu Damon pentru ca se potrivesc ( Oricum a inceput sa ma enerveze Elena, este mai rea decat Katherine) si Caroline cu Klausss love struck...(Klaus e mai atragatorhee hee iar Tyler a devenit nesuferit straight face)

| lifeonlyforlove explică (pentru KinderBeiib):

Eu as zice Elena cu Stefan, de fapt se potriveste si du Damon.si pe mine a inceput sa ma erite Elena dar in suflet e tot acea Elena inocenta si buna de asta o plac oricum ) da Caroline trebuie sa fie cu Claus ) si tyler ma scoate din sarite cind il vad big grinbig grinbig grin