| ndc a întrebat:

Pentru fete: ce film credeti ca v-ar placea cel mai mult sa vedeti la o intalnire?

Răspuns Câştigător
| Bianka a răspuns:

O comedie romantica cu Katherine Heigl! Poate 27 Dresses! =p~

| ndc explică (pentru Bianka):

E vreo gluma aici de care ar trebui sa ma prind, sau e un raspuns legitim? Nu-mi pot da seama ce inseamna acel "=p~".

| Bianka a răspuns (pentru ndc):

Nu, nu-i gluma. Am pus "=p~" pentru ca eu personal o ador pe Katherine Heigl! Si filmul 27 Dresses la fel. unul din preferatele mele! Desi, ca tot am revenit la intrebarea asta iti mai recomand tot o comedie, Mamma Mia! (e si musical) joaca Amanda Seyfried si Meryl Streep.

14 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Ceva frumos si koreean

| BellaSomerhalder a răspuns:

Mi-ar placea mai bine sa stau acasa si sa ma uit la The Vampire Diaries. yawn

| ndc explică (pentru BellaSomerhalder):

Filmele cu vampiri se aplica unei intalniri cu un tip heterosexual pentru ca?

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru ndc):

Nu am spus ca vreau sa ma uit la The Vampire Diaries la o intalnire, am precizat faptul ca as prefera sa raman acasa si sa-mi vizionez serialul preferat. Ceea ce am spus eu a fost un "Nu-mi plac intalnirile" indirect. Sper ca ai inteles la ce ma refeream eu.

| ndc explică (pentru BellaSomerhalder):

Cu alte cuvinte, raspunsul tau nu avea absolut nicio legatura cu intrebarea mea. Ghici ce fel de vot merita raspunsurile de genul asta?

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru ndc):

Hm, legatura. Sa vedem. era o intrebare la care trebuia sa ne dam cu parerea. Asta este opinia mea si, fiind o tara libera, mi-am exprimat-o, chiar daca are sau nu legatura cu intrebarea pusa. Poti sa-mi dai report daca consideri ca raspunsul meu a fost inutil, poti sa-mi dai si "Nefolositor" sau "Stupid", e doar parerea ta si este foarte ok daca ti-o faci publica.

| ndc explică (pentru BellaSomerhalder):

+1 pentru evitarea conflictului.

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru ndc):

I'm proud.

| JeSa a răspuns:

Ceva romantic - impletit cu drama si actiune!

| RoseQueen a răspuns:

Ceva care sa fie un amestec intre comedie, drama, romance si altele.Sau un film de groaza(merge daca e fricoasa fara si vrei s-o iei in brate).

| alwayssmiling a răspuns:

Iti spun mai multe variante
1.un film romantic acesta iar place orcarei fete sa vada ca sti ce inseamna romantismul
2.o comedie unei fete iar place comedia v-ati distra ati rade dar doar atat
3.un film horror daca vrei ca o fata sa te tina strans in brate pune un film horror fetele sunt sensibile si cand vad ceva horror se sperie.
daca vrei ca intalnirea vostra si fie cu multa iubire saruturi inbratisari pune un film romantic acesta e cea mai buna cale crede-ma FUNDA?

| faaalyoana a răspuns:

O comedie