| Scolarul12444 a întrebat:

Pentru funda : Cand credeti ca va aparea pe internet The Hobbit partea a 2. Din cate am inteles va fi o trilogie. Fara siteuri va rog, doar pareri personale si fondate.

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Buna. Conform cinemagia, premiera in Romania este pe 13 decembrie 2013. Sincer, abia astept sa il vad, sunt chiar foarte curioasa, cred ca va fi un film foarte bun.

3 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Conform cinemagia, premiera in Romania este pe 13 decembrie 2013 vizionaree placuta

| shippuden a răspuns:

Cam pe la inceputul lu decembrie ...cam asa...cum o fost si la part 1

| Scolarul12444 explică:

Mi-ar folosi o data si daca credeti ca o sa fie reusit!