| TrueLoveWins a întrebat:

Pentru toti fanii The Vampire Diaries am si eu o intrebare, adica mai degraba o curiozitate ce cuplu preferati si de ce.
- Damon si Elena sau Stefan si Elena
- Tyler si Caroline sau Klaus si Caroline

Răspuns Câştigător
| LoveTheVampireDiaries13 a răspuns:

Klaroline si Delena clar. Damon+Elena= teroare. E un cuplu cu intrigi, actiune, pericol...nu te plictisesti niciodata de el. Iar Caroline+Klaus= o poveste foaaarte draguta si sincera. Klaus parca e alt om cand e cu Caroline...cu ea e sincer si romantic. Sa speram ca sfrasitul va fi cu aceste 2 cupluri!; x

| TrueLoveWins explică (pentru LoveTheVampireDiaries13):

Parca mi-ai citit ganduriile laughing laughing laughing

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mie imi place de ...fratele elenei joaca ok, mai ales acum ca e cam personajul principal de cand iau aparaut acele tatuajelaughing

| CannbalCorpse a răspuns:

E o alegerea grea laughing
Sincer eu as prefera Elena cu Stefan deoarece au fost un cuplu de la inceputul serialului, dar am auzit ca in episoadele viitoare o sa fie o scena romantica cu Demon si Elena.
Sincer imi place mai mult Klaus decat Tyler are accentul ala.te cucereste pe loc! Cred ca s-ar potrivi si cu Klaus.

| TrueLoveWins explică (pentru CannbalCorpse):

Si mie imi place mai mult Klaus si abia astept momentul Delena. Ms pentru parerea ta!

| CannbalCorpse a răspuns (pentru TrueLoveWins):

Cu placere happy

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Damon si Elenalove struckkisskisslove struck
Klaus si Carolinelove struckkisskisslove struck
Matt si Rebekahlove struckkisskisslove struck

| Holmes a răspuns:

Stefan si Elena deoarece exista ceva intre ei. Stefan e romantic si intelegator si mereu va fi alaturi de Elena indiferent de ce decizie va lua ea pe cand Damon...te poate uimi oricand si la cel de-al doilea cuplu prefer Klaus si Caroline deoarece ador accentul lui Klaus..si parca relatia dintre Tyler si Caroline e prea obisnuita asa e cev amai special intre Klaus si Caroline