| Cduncfujndf a întrebat:

Poate cineva să îmi spună câte minute are episodul 6 de la sezonul 6 din Teen Wolf?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

41 de minute
si 8 secunde dar nu le-as lua in calcul.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Serialele astea moderne au un nr fix de minute de la inceput la sfarsit, rare sunt cazurile cand vreun episod face exceptia de la regula.
Asa ca acest serial are 41 de minute / episod

| siriusblack98 a răspuns:

40 de minute are

| Cduncfujndf explică (pentru siriusblack98):

Ești sigură? Pe aplicația mea are 35. E singurul de până acum care are decât 35 și d-aia am si întrebat. Am impresia că nu e tot episodul.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Sunt sigur, nu sigura.Pe aplicatia ta are 35 pentru ca sunt anumite scene taiate dintr-un motiv sau altul.