| DAIA_4005 a întrebat:

Poate cineva să mă ajute? Caut un film horror pe care l-am văzut acum ceva ani dar nu îmi pot aminti titlul si nu îl pot găsi nicăieri. Era vorba despre o fetiță pe nume Sarah, mama acesteia a trebuit ca într-o zi sa îl ducă pe băiatul prietenei ei la scoală sau ceva în genul dar pe baietel l-a călcat o mașină si a murit, de atunci băiețelul le bântuie, îmi amintesc că la un moment dat au fost la o cabana undeva în pădure si era un rău, fetita a dispărut si au găsit sapca ei cu model cu dalmatieni dacă bine tun minte. Si la final mama Sarei a născut un băiețel care a fost posedat de băiatul mort.

2 răspunsuri:
| Vertic_Sergiu_1996 a răspuns:

Nu sunt sigur, dar din ce spui s-ar putea sa fie "Haunting Sarah".

Funda?