| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa imi recomande cineva seriale bune de dragoste?

2 răspunsuri:
| Nume6 a răspuns:

Iarna Neagră, nu o să îţi pară rău, e ceva și cu dramă multă, toate episoadele sunt pe Youtube, efectiv m-am îndrăgostit de protagoniști! Mai bine nu îţi zic nimic, te las să descoperi singură despre ce este vorba, îţi garantez că de la primul episod o să îţi placă, are doar 10 episoade din păcate, îl poţi termina într-o noapte, dar suficient cât să îţi rămână în gând și în suflet happy chimia dintre protagoniști e imensă eu am început să plâng de emoţie laughing

| stancuprint a răspuns:

Salut Andreea, uite aici o lista poate te ajuta. https://www.cinemagia.ro/liste/filme-si-seriale-de-dragoste-6888/