| dienutzaTH a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva cum pot sa imi fac cont pe asiacinefil? Eu chiar nu inteleg cum. poate cineva sa imi explice?

1 răspuns:
| stanly7 a răspuns:

Incepand cu data de 15 septembrie 2010 accesul in sectiunea "Membru Asiacinefil" se face doar prin intermediul invitatiilor.
Dar in momentul asta sunt libere inscrierile http://filme.asiacinefil.com/wp-login.php?action=register
Apoi trebuie sa astepti aprobarea contului de catre unul dintre admini(Your account will be reviewed by an administrator and you will be notified when it is activated.)