| TheBlackBoy69 a întrebat:

Pot vedea serialul Supernatural pe telefon? Daca da cu ce aplicatie?

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Poti cu Popcorn Time, dar iti va descarca episodul in telefon, asa ca daca n-ai prea multa memorie nu te poti uita. Pe site-uri precum fsonline e imposibil deoarece ti se va deschide o reclama la fiecare touch.

| TheBlackBoy69 explică (pentru ElSueno):

Memoria nu este problema.

3 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Eu nu le vad cu nici o aplicatie! le caut direct pe google si de acolo le vad

| Unanonimoarecare123 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar ai putea sa incerci pe "filme si seriale online.ro"