| AtateaConditii a întrebat:

Povestea de dragoste dintre Jack si Rose de la Titanic este adevarata? A plans careva la film?

Răspuns Câştigător
| allexya501 a răspuns:

Da! intamplarea, este adevarata aproximativ toata. Titanic este un film inspirat din istorie...un film foarte reusit care iti ajunge la inima! si...
Da! am si plans deoarece pe mine ca si pe toti ceilalti ma sensibilizat si m-a emotionat! ESTE UN FILM EXTRAORDINAR CARE MERITA CU ADEVARAT VAZUT!

11 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

În film, da, este.
Eu plâng de fiecare dată când îl văd, nu mă pot abţine. laughing

| AtateaConditii explică (pentru Georgiana05):

In film toate povestile sunt adevarate( asa ar trebui sa para) dar ma refer in realitate chiar asa a fost?

| Georgiana05 a răspuns:

Nu.

| Ashadow a răspuns:

Nu,nu este adevarata si nu, nu am plans nici aseara si nici macar prima data cand l-am vazut.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,povestea de dragoste este fictiune.Dar, au fost peste 2200 de oameni pe Titanic, din atatia presupun ca a existat cel putin o poveste de dragoste care s-a terminat tragic.
Da, am plans, si inca mai ai o stare de melanolie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este adevarata! Deoarece filmele sint intimplari din viata reala... Eu am vazut acest film mai demult nu a fost chiar atit de emotionant pentru mine, eram mai mica.Acuma pot sa pling cind vad anumite intimplari in filme.

| HaKa93 a răspuns:

Da...prima data cand l-am vazut... aveam vreo 11 ani

| carhartt a răspuns:

Da. Filmul este inspirat dintr-o intamplare reala. Tot ce ai vazut in film chiar s-a intamplat in realitate, acum 100 de ani, iar James Cameron s-a gandit sa realizeze un film pe tema asta, si a realizat, unul chiar foarte bun.

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Nu, nu este adevarata. Decat intamplarea cu scufundarea vasului. Atat! Ce s-a intamplat atunci pe vas inainte de scufundare nu se stie.
Si da am plans de fiecare data cand l-am vazut sad. E frumos :X
Sper ca te-am ajutatwinking!

| 7Mary7 a răspuns:

Povestea de dragoste dintre cei doi nu s-a intamplat si in realitate, a fost doar in scenariul filmului. Si da, am plans, adica cred ca toata lumea a plans la filmul asta, este superb!

| KhaleesiD a răspuns:

Eu l-am vazut de vreo 50 de ori(la propriu) dar probabil m-am obisnuit si de data asta, nu stiu cum nu am plans