| anonim_4396 a întrebat:

Preferati serialele cu episoade care au legatura intre ele sau cele cu episoade care n-au legatura intre ele?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Interesanta intrebare. laughing
Cred ca cu legatura intre ele ca atunci ma face sa vreau sa privesc din cauza curiozitatii.
Pe alea cu episoade fara legatura le privesti asa, cand n-ai ce face nu te tin cu nimic dornic sa te uiti in continuare.

| JustDeedee a răspuns:

Cele care au legatura intre ele.

| Mayhem666 a răspuns:

Prefer anime-urile big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Prefer seriale bune si de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele cu legatura intre ele, daca vreau sa ma uit la ceva fara legatura ma uit la un film

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa te uiti la un serial cu politisti de exemplu nu gasesti episoade cu legatura intre ele

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In seriale ca Hawaii Five-0, CSI: NY sau altele in fiecare episod se intampla ceva nou dar exista un story-line si in fiecare episod apar bucati din acel story-line

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In general nu prea e asa ceva.

| NoctisFive a răspuns:

Cele care au legatura

| BeagleLover a răspuns:

Bineinteles ca cele cu legatura intre ele deoarece majoritatea te tin in suspans si esti mult mai interesat de serialul respectiv xD

| Distroionf90 a răspuns:

Fara legatura