| MaeRiAh a întrebat:

Prieteni ce fel de anime va plac voua daca o luam asa pentru fanii de romanceuri va plac alea originale baiat si fata, yaoi-urile sau shojo-ai? (Mie imi plac alea cu un baiat si o fata) cine da o explicatie de aiai bengoasa care sa ma fascineze ca dc va plac animeurle alea. funda

1 răspuns:
| Alexiiiiiiiiiiia a răspuns:

Dupa parerea mea anime`ul Nana ar fi cel mai frumos anime.Multi fani au spus ca au plans la fiecare episod printre care ma numar si eu.Anime`urile sunt cele mai populare in ziua de astazi dupa pararea Fanfiction.Nu multa lume le intele in ziua de astazi.