anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Primul meu film erotic pe un VHS (caseta video) care l-am vazut acum vreo 20 de ani a avut si un pic de comedie. Deci, cred ca era o comedie erotica. Din pacate nu-mi mai aduc aminte decat vag 2-3 scene si nu stiu cum as putea sa-mi aduc amine de numele filmului. Eram pici si cei mari care m-au dus la un vecin sa ne uitam la filme mi-a spus ca se numeste trenul paradisului sau alta denumire care sa contina tren si paradis, M-am uitat pe google si se pare ca exista un film care se numeste asa cum am mentionat mai sus dar nu e ceea ce caut eu. Fazele care imi aduc aminte din film sunt urmatoarele: 1. el si cu ea stateau fata in fata pe bancheta in tren, ea isi arata partea intima, nu mai stiu dc si el, insa la o frana a trenului cumva au sarit unul intr-altul si mai departe se intelege. 2. el si cu ea undeva afara in gradina sau pe camp, ea s-a dezbracat, sau el a dezbracat-o unde el o pipaia invatand in acelasi timp anatomia. 3. Un hornar se nimereste la una in casa, ea mai statea cu cineva, iar ea si cu hornarul erau undeva la etaj sau in pod si in timp ce practica sex cu ea, el curata hornul in acelasi timp ca sa nu dea de banuit persoanei care mai era langa ei si imi amai aduc aminte ca ea avea ceva pete (negreala de la hornar) pe corpul ei dezvelit. 4. Si ultima faza care imi aduc aminte, care este pe la inceputul filmului, niste fete faceau dus la comun unde a fost pentru prima oara cand am vazut o scena cu femei goale. Intrebarea mea este dc a vazut cineva filmul si isi mai aduce aminte cum se numeste.

1 răspuns:
| secretlove2014 a răspuns:

The girls in the paradise