| rukimika a întrebat:

Propunetimi niste dorama(seriale coreene, sau japoneze) cu adolescenti

5 răspunsuri:
| danytero a răspuns:

Regatul vanturilor e un serial corean care merita vaziut are 36 de episoade

| Zulffy a răspuns:

Manga. BenziDesenate~! happy Cu placere!

| rukimika explică (pentru Zulffy):

De acestea (anime) in fiecare zi privesc, eu vreau filme...totusi mersi))

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Jungle Fish

Jungle Fish season 2

Miss Ripley

Take Care of Agassi

Blind

Cam atat nu mai stiu altele doar daca caut big grin

| Amiga a răspuns:

Personal preferences,A love to kill,Boys over flowers,Coffe prince,Heartstrings, Soul special. Poate nu sunt toate cu adolescenti, dar varsta actritelor principale nu depaseste 25 de ani