| anonim_4396 a întrebat:

Pt mega fanii GAME OF THRONES!

As vrea un rezumat al acestui film cam despre ce e vorba etc. Am auzit ca e super fain si vreau sa l vad si eu, am inceput 3 episoade pana acum dar mare lucru n am inteles din el.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca dupa 3 episoade mai ai nevoie sa stii despre ce e vorba, si ii mai spui si film, o sa-ti fie cam greu laughing. Pe scurt: lupta pentru putere si control asupra celor 7 regate din Westeros dintre mai multe familii. Mai vin si elemente supranaturale, cum ai vazut si in primul episod si in rest deci lupte, comploturi etc

| pumpkinky a răspuns:

Am term sez1 intr o zi si l am revazut din nou
deci adddoor serialu asta

| Alexandrovsky a răspuns:

"tu fata, de 24 de ani" rolling on the floor))))