| deny_3888 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti va rog niste seriale de drama, dar care sa aiba ceva gen paranormal ( vampiri, varcolaci, vrajitoare ). Stitii sa fie gen dragoste neinpartasita. PLz! Ms anticipat! Dau funda pentru cele mai multe!

4 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Vampire diaries, ghost whisperers, Supernatural, Blood Ties, charmed, True.Blood, split, Moonlight, Angel, Buffy the vampire slayer

| Izaaaaq a răspuns:

The Vampire Diaries
United States of Tara
The vampire diaries
Ghost whisperer
Charmed
Legend of the Seeker
True blod
Buffy the Vampire Slayer

| Vickyy a răspuns:

Vampire diares.Pe asta il stiu cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi asa : The vampire diaries, Fallen, True Blood, Pretty Little Liars, Moonlight... Citeste tu niste chestii de la ele si ai sa vezi care e cu dragoste neimpartasita.