| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Puteti sa inviati/omorati un personaj fictional. Pe cine ati alege?

44 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Jack Dawson, nu-mi pasa cat de clichee e laughing))

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Adry05):

E asa de clichee ca nu m-am gandit la asta. happy

| J0B0MAT a răspuns:

Aş învia pe Snape.
Aş omorî pe Daenerys.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru J0B0MAT):

Eu l-as omori pe James Potter. Asa Snape ar ajunge cu Lily, si toti ar fi fericiti. Yay! happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Aşa nu îl mai aveam pe Harry.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru J0B0MAT):

Stiu. Nu il plac neaparat pe Harry. Avand in vedere ca i-a inviat pe James, Lily, Sirius si Remus parca, deducem ca il putea invia si pe Snape. Adica, zic si eu, Harry i-a vazut amintirile si cum i-a salvat viata de atatea ori. Snape i-a murit in brate.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Nu i-a înviat.A putut doar să îi vadă datorită pietrei ăleia.

| RainmakerX a răspuns:

As invia un personaj din Tokyo Magnitude 8.0
Nu dau nume caci ar merita sa te uiti si tu la anime-ul asta.

L-as ucide pe Carl din The Walking Dead.
De ce?
Nu imi place evolutia personajului.

| Superior a răspuns:

As invia pe Koro Sensei si Puri.
As omori pe... nu stiu.

| mudokins78 a răspuns:

Pe Harry Potter!
i-as trage un vingardio leviosaaar, sa ii bubuie capu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Victor Petrini, Profesorul Iliuta, Dima, Lotte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-aş învia pe L Lawliet.Nu, nu l-am pus că v-am văzut pe voi vorbind de DN.E doar singurul personaj fictiv pe care s-a-ntâmplat să am un crush.
"Without L the World is just a Word".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot nu ai specificat de ce este. cat despre restul, asta o spun doar oamenii slabi de inger.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru anonim_4396):

Aia nu e justitie. De unde stii ca un criminal nu se poate schimba?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Este justitie. cea mai buna de fapt. criminalii sunt de parere ca se pot schimba. inca astept sa imi dai un argument bun in legatura cu ce spuneai despre blonda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Multe puncte sunt bune dar tot nu inteleg ce o face c. urva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca astept raspusul ala animegirl.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru anonim_4396):

Asta e grija ta la miezul nopții.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant. deci iti dai seama pana si tu ca nu ai un motiv bun sa crezi asa ceva si eviti raspunsul

| Cinevacatoatalumea explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa explic evidentul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au trecut ani buni de cand am vazut acel desene dar nu imi amintesc sa se fi culcat cu multi ca sa fie numita asa thinking

| Cinevacatoatalumea explică (pentru anonim_4396):

C***Ă, c***e, s. f. 2. Fig. Om ipocrit, josnic;

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Eu ma gandeam la alt inteles se pare

| 393Dan a răspuns:

Itachi

| m1dn1gh7 a răspuns:

L-as omori pe comandantul Vasili din "Patria mea esti tu" de pe kanal D.

| OnePiece a răspuns:

Portgas D. Ace.

| BogdanBz a răspuns:

L-as invia pe Spartacus din serialul cu acelasi nume. cred cu tarie ca nu merita sa moara cum a murit si ca ar fi fost interesant sa vedem cum ar fi evoluat mai departe povestea

Răspuns utilizator avertizat
| Sn4k3 a răspuns (pentru BogdanBz):

Tare, asta vream sa scriu si eu laughing.

| BackAgain a răspuns:

L-as invia pe Oberyn Martell (Game of Thrones).
L-as omori pe... nu stiu. Cei pe care as fi putut sa-i numesc sunt deja morti.

Răspuns utilizator avertizat
| QweRty777 a răspuns:

Ceausescu

| Cinevacatoatalumea explică (pentru QweRty777):

Daca pentru tine e fictional...

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

L.as invia pe Aris din Labirintul:Tratament Letal

| WarNerve a răspuns:

Daca te-a blocat cumva endoriusul tranteste niste galbejiti veseli si ia-o la fuga. el asa ar face

https://www.tpu.ro/......unoscut-o/

https://www.tpu.ro/......ar-corpul/