| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa mi dati exemple de seriale cu reaperi, demoni, ingeri, diavolul, oameni nemuritori etc etc?

am vazut la un moment dat un serial numit "dead like me" mi s-a parut ffff misto(preferatul meu) am vazut lucifer, reaper, forever, true blood si altele.
(true blood la fel printre preferatele mele)

P.S. nu prea caut vampiri sau varcolaci dar daca vi s-a parut misto vr un serial cu d astea puteti sa l mentionati.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Grimm, Supernatural, Damien, Hamlock Grove, stranger things, american gods

| biwltyad a răspuns:

Supernatural clar. Si Grimm dar nu e asa grozav.

| Alex007xD a răspuns:

Incearca seria Grimm.

| Wysh a răspuns (pentru Alex007xD):

Grimm este o serie! Excelenta✔⭐

| gshdyxdjs a răspuns:

+Inca un preferat de al meu a mai fost si Dexter.

| VladutAnghel a răspuns:

Lucifer e exelent. Bafta!

| wololo a răspuns:

Dacă iti plac şi serialele anime poti incerca Kuroshitsuji (are şi demoni, şi reaperi, şi ingeri).

| bizr0x a răspuns:

Salutari. Sigur o sa iti placa Supernatural. Te prinde inca din primul episod.
http://tvfreak.ro/ro/serial/supernatural