| roby23 a întrebat:

Recomanda-mi si mie un serial frumos. Dar frumos sa fiehappy Si o scurta descriere daca se poate. Ofer fundahappy

Răspuns Câştigător
| ElenaLivia a răspuns:

1. DEXTER=este vorba despre un criminal in serie care omoara alti criminali, pana acum au iesit vreo 6 sezoane, dar nu te plictisesti, este genul de film care nu lungeste prea mult un subiect plus ca mereu are niste finaluri care te lasa mascawinking
2.THE MENTALIST=despre un om super inteligent care obisnuia sa se dea drept medium numai ca sa insele oamenii, pana cand un criminal in serie ii ucide familia. acesta incepe sa colaboreze cu politia ca si consultant pentru a-l prinde pe faptas. Filmul e o combinatie drama-crime cu putina comedie.Merita vazut!

2 răspunsuri:
| niku93 a răspuns:

Sunt de acord cu game of thrones ca fiind "epic", dar nu-l recomand pentru ca nici un serial nu o sa te mai captiveze asa de mult dupa ce ai terminat acel serial
as recomanda serialele din lista de mai jos inainte sa vezi game of thrones.
1. House MD
2. Dexter
3. Mad men
4. Rome
5. Breaking bad
6. Boardwalk empire
7. jericho
si dupa aia sa vizionezi game of thrones.

| biciuscar a răspuns:

Game of throne epic