| anamaria82726 a întrebat:

Recomandari de filme misto? In general ma uit la comedii si filme romantice. De exemplu din cele mao recente mi-au placut tall girl, the perfect date, the kissing both, wonder, absolut tot si sunt mai multe mai vechi care mi-au placut dar cateva care imi vin acum in minte sunt iubitul meu se insoara, azi 13 maine 30, sejur cu surprize, fara rezervari, idila cu dadaca mea, american pie etc. Sunt multe, am enumerat cateva. puteti sa imi spuneti ceva ce v-a placut

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi filmele: A moment to remember (2004), Before sunrise (1995), City of angels (1998), Don't be a menace (1996), Death at a funeral (2007), Knocked up (2008), My sassy girl, Penguins of Madagascar, The war of the roses (1989)

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Sincera sa fiu mie imi plac foarte mult filmele de comedie cu Jim Carrey si Rob Schneider, daca esti fan filmelor de comedie este imposibil sa nu iti placa si iti mai recomand si filme romantice la fel de bune si incep...
COMEDIE
-Dumb and Dumber
-Dumb and Dumber 2
-Liar Liar
-Ace Ventura Pet Detective
-Yes Man
-Bruce Almighty
-Big Stan
-Deuce Bigalow Male Gigolo
-The Hot Chick
-The Animal
ROMANTICE
-The Notebook
-Me Before You
-A Walk To Remember
-Keith
-Twilight toate partile dar cred ca deja le-ai vazut
-The Vow
-Red Ridding Hood
-Titanic
-Ghost
-The Proposal
Vizionare Placuta!
-Eternal Sunshine of the Spotless Mind
-Wicker Park
-Never Let Me Go

| JamesWatson a răspuns:

Salut filmele lui Adam Sandler sunt cele mai renumite pentru comedie.
Am văzut cred ca acum 2 saptamani comedia Jack şi Jill m-am prăpădit de ras. Cea mai cool parte reclama in care apare Al Pacino.
Altele:
Oameni mari si fara minte
ghinionistul.
Paul, mare polițist la mall
Bad Boys 1 2 si 3
Bărbați în negru
Ar mai fi si Miami Bici (e disponibil pe Netflix daca ai) dar sincer nu e pentru toata lumea, daca nu ai nicio problemă cu glumele mai "porcose" o să fie ok
Sorocul- cu Robert Dawney Jr
Filme cu Jim Carrey
Dumnezeu pentru o zi
Micinosul muncitorilor (printre preferatele mele)
Sper că măcar unul dintre filmele menționate mai sus să îți atraga atentia.
Spor la vizionare.