| JusTPauL a întrebat:

Recomandati-mi ceva filme SF gen prometheus sau descoperiri arheologice.

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Alien:covenant, alien, the martian, gravity, interstellar, reign of fire, pandorum, the abyss, dredd, iron sky

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Pacific Rim (2013),Super 8 (2011),Elysium (2013),The Martian (2015),Edge Of Tomorrow (2014),District 9 (2009),Ghost In The Shell (2017),Life (2017)

| 393Dan a răspuns:

The Mummy 1, 2 si 3

| JusTPauL explică:

Sunt cateva care mi-au atras atentia cum ar fi
The abyss, Ghost In The Shell... Urmaresc si revin cu cu o funda pentru cel mai bun.
Seria Alien am vazut-o de multe ori, foarte bun.
Covenant are lansarea in 10 luna asta.
Pana ajunge pe net intr-o varianta care sa nu fie CAM o sa mai dureze cel putin o luna de zile.