| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei a întrebat:

Recomandati-mi va rog si mie un serial asemanator cu Golden Time pentru ca nu gasesc nimic macar la fel de bun sau pe aceeassi tema.Stiu ca e destul de unic, dar cred ca mai exista animeuri cu aceeasi structura, multumesc!

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Toradora!,Sakurasou no Pet na Kanojo (2012),Isshuukan Friends, Nagi no Asukara, Shigatsu wa Kimi no Uso, Red Data Girl

| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei explică (pentru BroascaCuElice):

Multam.Toradora si Sakurasou no Pet na Kanojo nu sunt chiar ceea ce caut, dar le voi incerca pe celelalte intrucat nu am auzit de ele.