| ピンク a întrebat:

Recomandati-mi va rog un anime. De preferat cu maxim 25 de episoade. Genul nu conteaza. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Altele pe care le-am vazut:
mew mew power
kaleido star
air gear
mermaid melody
shugo chara
kirarin revolution
kamikaze kaitou jeanne
mamotte lollipop
yumeiro patissiere
tonari no kaibutsu-kun
rave
avatar the last airbender
avatar the legend of korra
astea au mai mult de 25 episoade

22 răspunsuri:
| Vikky2209 a răspuns:

The death note, e super, o sa veziwinking

| Zoey112 a răspuns:

Bokura ga ita
Sakurasou no pet
Special A
La corda d oror
Sword art online
fairy tail (are mai mult de 100 ep dar ii super fain)
Kaichou wa maid sama
vampire knights
aishiteruze baby
cam toate cred ca au in jur de 25 de ep maxim 50

| ピンク explică (pentru Zoey112):

Le-am vazut crying

| ピンク explică (pentru Zoey112):

Si pe astea crying in afara de Mamotte Lollipop. E interesant?

| Zoey112 a răspuns (pentru ピンク):

Sincer mie mi-o placut.
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=6564
ai aici mai multe info despre
daca vrei sa mai sti ceva spune-mi

| Zoey112 a răspuns (pentru Zoey112):

Mersi pentru funda
sper sa-ti placa mamotte lollipop

| Zoey112 a răspuns (pentru ピンク):

Altele pe care le-am vazut:
mew mew power
kaleido star
air gear
mermaid melody
shugo chara
kirarin revolution
kamikaze kaitou jeanne
mamotte lollipop
yumeiro patissiere
tonari no kaibutsu-kun
rave
avatar the last airbender
avatar the legend of korra
astea au mai mult de 25 episoade

| Deliadelias a răspuns:

Naruto shippuden merita vazut.
Doar ca...laughingpana acum ar vreo 300 si ceva de episoadethinking si tot inca nu s-a terminat.dar cum am zis... e superb si e un serial pentru toate varstele indiferent daca esti fata/baiat, asa cred eu blushing :*

| ピンク explică (pentru Deliadelias):

L-am vazut big grin vreau ceva nu chiar atat de cunoscut (am vazut in jur de 80 de anime-uri si am ajuns in pana de idei)

| Deliadelias a răspuns (pentru ピンク):

Aaa. la mine e primul si tot odata si ultimul blushing laughing.

| vox22 a răspuns:

No.6
tonari no kaidutsu-kun

| Gomii a răspuns:

Mirai Nikki
Another
Ao no Exorcist
Angel Beats
Junjou Romantica
Gravitation
Loveless
Uraboku
Togainu no Chi
Shiki
Candy Boy
Kaichou wa Maid-sama
Chibi Vampire
Rosario Vampire
Vampire Knight big grin

| ピンク explică (pentru Gomii):

Sunt cateva pe care nu le-am vazut, mersi pentru raspuns! happy

| Arapalea_alexandru_1996 a răspuns:

Naruto the best!

| ピンク explică (pentru Arapalea_alexandru_1996):

Mdea... nu ai vazut alte anime-uri, nu-i asa? straight face

| BlackBubbleGum a răspuns:

Soul Eater...Dar are peste 250 de episoade... Sper sa-ti placa

| nami315 a răspuns:

Hm...incearca Code Geass, Gundam 00, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Full Metal Panic!, Kamikaze Kaitou Jeanne, Tengen Toppa Gurren Lagann. Sper sa-ti placa! happy

| ピンク explică (pentru nami315):

Le-am vazut sad Kamikaze Kaitou Jeanne mi-a placut foarte mult :* la fel si FMA, FMP si TTGL big grin

| nami315 a răspuns (pentru ピンク):

Ok sad ma bucur ca ti-au placut big grin ai vazut higurashi no naku koro ni, yu yu hakusho? sau incearca ceva jdrama...

| ピンク explică (pentru nami315):

Le-am vazut... singura J-drama pe care am vazut-o a fost Hana Yori Dango, care mi-a placut enorm love struck

| nami315 a răspuns (pentru ピンク):

Ok... Da, si mie mi-a placut foarte mult hana yori dango:d. Nici eu nu am vazut foarte multe. In caz ca vrei sa te uiti iti spun cateva: Nobuta wo produce, Nodame cantabile, Hanazakari no kimitachi e(hana kimi), Kurosagi, Dragon zakura, Proposal Daisakusen, Ichi ritoru no namida (1 litre of tears).

| LadyMorgana a răspuns:

Nana e super fain! Incearca daca nu, Lovely Complex...are 24 de episoade big grin