| alexfotbalpoli a întrebat:

Repede TPU spuneti-mi tot ce stiti despre naruto shipuuden cate episoade ar avea in total, cine e regizorul mai multe plz fundita imediat daca respundeti

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Pai seria "Naruto" are 220 de episoade, iar seria "Naruto Shippuuden" are panaacum 249, iar u n episod nou apare in fiecare joi. Producatorul este Masashi Kishimoto, iar daca vrei sa urmaresti anime-ul, te poti uita aici:
http://animekage.com/

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Cauta pe google

| Ichigo99 a răspuns:

Pai, nu se stie chiar cate episoade va avea, deocamdata are 249. Regizorul e Masashi Kishimoto.