| XxTooGooDxX a întrebat:

Repeedee unde gasesc toate seriile Dragon ball mai special z si gT funda

5 răspunsuri:
| Bluu08 a răspuns:

Http://www.animekage.com/
Aici gasesti toate seriile, le gasesti in stanga, e un panou cu mai multe anime, vizionare placuta.

| XxTooGooDxX explică (pentru Bluu08):

Am incercat...pe asta chiar obisnuiam sa ma uit dar canalul peteava nu mai merge...happy de asta am intrebat

| Bluu08 a răspuns (pentru XxTooGooDxX):

Atunci nu stiu..eu le-am vazut pe toate anul trecut, cu toate ca ma uitam cand eram mic. am vrut sa le vad din nou, doar sunt desenele copilariei... dai un search pe google, poate gasesti, Bafta.

| Stavarache_George_1995 a răspuns:

Aici gasesti toate seriile si episoadele - Dragon Ball, Z, GT, KAI, SUPER - Sunt subtitrate in romana - http://dragon-ball-subtitrat.blogspot.ro/