| anonim_4396 a întrebat:

Rog pe cine a vizionat filmul "Hachiko: A Dog’s Story (2009)" sa-mi spuna daca finalul e fericit sau se termina trist (de exemplu, vreau sa va intreb...moare cainele sau o sa traiasca?). Finalul e fericit asu trist? Moare cineva? Rog frumos!

Răspuns Câştigător
| alexutzuuuu a răspuns:

Finalul este foarte trist.

La un momentdat, stapanul lui Hachiko face infarct si moare, iar de atunci cainele il asteapta in fiecare zi la gara, la ora la care ajungea de obicei trenul stapanului. Intr-un final moare. sad

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...moare cainele
Dar mi se pare o tampenie sa afli sfarsitul la un film, inainte sa il vezi

| eucumine010 a răspuns:

Moare profesorul.

| Purgatoriu a răspuns:

Catelul moare. In rest numai moare nimeni.

| CupCake97 a răspuns:

O sa moara crying e destul de tris

| shoBy1 a răspuns:

E trist. cainele moare acolo si i se face o cruce in acel loc unde il astepta pe stapan.