| IooMar a întrebat:

S-a despartit de mine, apoi dupa o saptama cand eram online m-a bagat in seama. Apoi dupa cateva zile cand eram din nou online din nou mi-a zis ceva. Cand s-a desp de mine a zis ca vrea sa fim prieteni, dar totusi, daca ne-am despartit de ce ma baga in seama atat de repede?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poate inca tine la tine.

| neutrino a răspuns:

A incercat sa caute si el ceva mai "bun" si nu a avut succes, asa ca acum incerca sa se intoarca.

| powergirl a răspuns:

Intreaba-l direct nu avem de unde sti ce ein capul lui niciunul de aici, faza ca ne despatim da ramanem prieteni e cam, cum sa zic nu te mai iubesc dar te vreau langa mine e putin deplasata asta, doar daca va despartiti nu va ve-ti transforma in dusmani de moarte, asa ca tot un fel de prieteni ve-ti fi da mai distantati, faza asta eu o mai vad in felu urmator ramanem prieteni ca nu vreau sa te combini cu altu deci putin egoist, ce faci tu dupa ce paraseste parerea mea e ca e treaba ta nu a lui deci da-i pace si se va plisti sa te mai bage in seama

| TPUuser199 a răspuns:

O relatie adevarata nu cere nici pauza, nici prieteniawinking

| xVictor a răspuns:

Sa zicem ca a renuntat la tine pentru alta. iar respectiva. la lasat? iar acum el crede ca poate sa se intoarca la tine. de fapt. ca vrea sa se intoarca la tine. fiind pentru el urmatoarea varianta? parerea mea

| HailSithis a răspuns:

Asta se numeste tactica Z sau Nesimtirea! TE VREA INAPOI! nu te lasa usor sau nu te lasa usor!

| Valyy06 a răspuns:

A zis ca vrea sa fiti prieteni? Spune-i ca nu ai nevoie, si fi indiferenta...

| wuella a răspuns:

Vrea sa se joace cu tine sau sa te testeze daca mai tii la el. Ignora-l! happy

| alealexutza100000 a răspuns:

Poate vrea sa fiti din nou inmpreuna! sau poate ca asa cum ai zis si tu a spus ca vrea sa fiti prieteni! prietenii vb unii cu altii. sau poate ca si-a dat seama ce a pierdut si ca te iubeste si ca a facut o prostie enorma despartind-use de tine!