| Jenny123 a întrebat:

S-a uitat cineva la Hazbin Hotel pe YouTube? Este un serial de animație independent cu peste 13 milioane de vizionari in prezent

1 răspuns:
| Lulupana1234 a răspuns:

Mă bucur foarte mult că am găsit o întrebare despre aceasta serie, eu m-am uitat și mi-a plăcut foarte mult.In sezonul 2 se vede o îmbunătățire grozava a animației, expresivității și felul în care sunt prezentate personajele. Ceea ce mă impresionează este că Hazbin Hotel este in același univers cu Helluva boss (seria mea preferată)