| Distroionf90 a întrebat:

Sal baieti si fete pasionati de animeuri as dori daca stiti unde as pute viziona Sousei no Onmyouji de la ep 48 in sus fintca nu gasesc sub in romana multumesc pentru raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| TheSeventhSin a răspuns:

N-ai cum. exact cum a zis si AnimeLover aici de fata.
In mod normal apare ori pe Anime G, ori pe Anime4Fun.
Dar gandeste-te ca sunt unii oameni care au treburile lor, cum ar fi cei de la Anime G n-au putut din simplul fapt pentru care traducatorul a avut simulare si deci, a trebuit sa invete.
Anime-ul asta are doar 50 de episoade, deci va fi terminat peste 2 saptamani.

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu poti sa il vezi, pentru ca inca nu a aparut nicaieri. Mai asteapta si va aparea. Episodul 47 a fost postat acum 6 zile, mai asteapta si tu cateva zile, ca vor aparea si urmatoarele in curand.

| Distroionf90 explică (pentru Mayhem666):

Mersi pentru raspunsuri am inteles cum sta treaba mersi mult amandurora happy