| AnnAnonymous a întrebat:

Era un film cu un copil care de mic a fost la casa de copii,si sia tot cautat parintii,el cunoastea toate notele muzicale,pentru ca tatal lui era cantaret si mama lui cred. a mers pe strada si vazut un copil cantand la chitara care cersea,si atunci a facut parte din grupa aia de copii. tot canta la chitara pe strada si s-a intalnit intamplator cu tatal lui dar nu stia ca ii e tata, el si-a gasit parintii la un spectacol foarte mare sustinut de el, din cate imi amintesc el era dirijor.dau funda care stie filmul

Răspuns Câştigător
| Johanna7 a răspuns:

Daca e filmul despre care cred eu ca vorbesti atunci acesta se numeste August Rush! E foarte fain! Unul dintre preferatele mele!winking

1 răspuns:
| Sava_Cristi_1999 a răspuns:

August Rush un super film