| MrHello a întrebat:

Sal TPU. Am tot vazut pe net o poza cum ca Paul Walker este in viata si chestii. Voi ce credeti? si-a inscenat moartea?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Da,este in viata la fel ca si 2pac si Michael Jackson iar totul este o mare conspiratie ca sa faca si mai multi bani.

Oamenii astia sunt morti, nu ar face nimeni asa ceva pentru faima.

| Doub a răspuns:

Nu, chiar a murit.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, 10 siteuri spun ca-i mort, 1 ca de fapt traieste si tu-l crezi pe ala, bine ma. laughing))))

| Kampion a răspuns:

E mort omule, de ce crezi ca a fost facuta melodia See You Again pentru Paul? Degeaba?!

Răspuns utilizator avertizat
| Sufletzelll a răspuns:

Nu mai crede in tot ce auzi/ vezi, e mort si asa va ramane happy