| HaLoG3N a întrebat:

Vreau sa stiu si eu numele unui film... nu prea imi amintesc multe despre el da stiu ca era vorba despre un boxer sau un luptator ce se indragostete de o fata si ajunge sa se bata cu mai multi tipi... nu stiu prea multe l-am vazut si mai demult dar daca stiti ceva va rog frumos sa-mi spuneti Multumesc

4 răspunsuri:
| HaLoG3N explică (pentru M25M):

Nu adevarul ca erau tineri da totul se intampla pe un fond desta mai a still vechi gen a cinderella man da nu e acel film...

| Alinw1 a răspuns:

Fighting 2009

| sanda45 a răspuns:

Rocky?