| mgtow a întrebat:

Sall, am chef putin sa plang, da mi-ar veni bine sa ma liberez putin, ziceti-mi niste filme bune de dragostewinking

Răspuns Câştigător
| Marcelino a răspuns:

A walk to remember e bunpentru plans. E cel mai siropos film.Doamnee,mi a parut rau ca m am uitat la el.sad

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu l-ai vazut uita-te la Love Story, este un film vechi (1970), la vremea aceea mie mi-a placut mult. Lacrimare placuta!

| AlerimxD a răspuns:

Before sunrise, Before sunset, P. S. I love you, If Only, The Notebook, Time traveler’s wife.
Xoxo.

| bestialu96 a răspuns:

The Last Song e cel mai tare
imi place til recomand
funda?(daca tea convinsbig grin)

| Strumf a răspuns:

What dreams may come.
E singuru film de dragoste la care se plange pe care l-am vazut.
M-a obligat profa de romana big grin

| Denii_9937 a răspuns:

La "hachi-ko" am plans ff mult.
e mult prea emotionantsad si la "lantul amintirilor"

| bumblebee a răspuns:

If only si A walk to remember cele mai frumoase:X

| onutza_6638 a răspuns:

Remember me, twilight