| AlyAlinutza a întrebat:

Sall! Am tot cautat informatii despre Bleach movie 4 si am gasit ca a aparut deja pe 4 decembrie 2010 dar nu e nicaieri pe internet decat trailerul.Imi puteti spune pe ce site a aparut sau daca nu a aparut inca, sa imi spuneti cand va aparea.Va rog mult, dau funda!

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna!
A aparut atunci in Japonia dar dureaza in jur de un an ca sa ajunga la noi in tara, la fel cum s-a intamplat si cu Naruto Shippuden movie 4 : a aparut in Romania la un an dupa aparitia in Japonia

1 răspuns:
| robertica_5816 a răspuns:

A aparut pe www.animekage.com si este si subtritrat