| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Sall am vazut la o fata acasa un film despre niste majorete dintr-un sat sarac din L. A si in film era vba despre o fata care statea cu mama ei ca mama si tatal ei au divortat sau a murit tatal ei straight facenu stiu sigur ca nu l-am vazut de la inceput si mama ei avea un iubit laughingcare era din orasul celor bogati si ele s-au mutat cu acel barbat dar care mai avea si el o fata care era prea tocilaralaughings-au dus la scoala si s-au intalnit cu o fitoasa mare ea era sefa majoretelor si s-a mai intalnit cu un baiat dragut care s-a indragostit de ea problema era ca acel baiat era fratele fitoasei si nah si scoala aia avea si ea o echipa de majorete cea mai buna din L. A. de fapt avea mai multe dar nah.Si sora ei vitrega era in echipa celor stabi si sora ei stia ca ea a mai fost intr-o echipa de majorete si au pus-o sefa lor si atuncia fata aceea l-ea chemat pe prietenele ei si au devenit o echipa puternica pana cand acea fitoasa fata le-a despartit si atuncia au fost putin certati toti dar dupa aceea s-au impacat si au decis sa o invinga pe acea fitoasa adica sa ai dea o lectie.Si s-au dus acolo la vechea ei scoala ea stia ca acolo stau prietenii ei si inca se mai antreneaza desi s-au despartit de cand a plecat ea si au invatat sa fie buni.Si la sfarsit a fost un concurs si ei au castigat.Va rog mult imi ziceti cum se numeste si site-ul unde il pot viziona :*:*mersi multi fundabig grin

2 răspunsuri:
| bolfoasa a răspuns:

Salut,.am vazut si eu filmu asta,. chiar e super,.
Добейся успеха: Борись до конца! (2009)
si il poti viziona online aici: filmix.net
vizionare placuta,.big grinFunda?!big grin

| roxxyandreea a răspuns:

Buna! Filmul se numeste Bring It On: Fight to the Finish. Sper ca te-am ajutat. FUNDAAA?