| iaialovely1700 a întrebat:

Sall!
as dori niste filmulete sau filme 3d pentru ochelari 3d polarizati

Răspuns Câştigător
| iaialovely1700 explică (pentru neluL):

Eu am cerut alt fel de ochelari (din aceea gri ca am acasa)

| enzorimini a răspuns (pentru iaialovely1700):

Din pacate acasa nu vei putea viziona niciun fel de film cu acel tip te ochelari Polarizati, sunt in special pentru cinema 3d dar exista si anumite Plasme LG care au raspuns la tehnologia 3D Polarizat circular, nu exista nici poze pentru 3d polarizat, singura intrebuintare ar fi la cinema sau cand or sa apara si la noi Cluburle SKY de fotbal unde se consuma ca la un bar obisnuit dar au si proogram 3d cu ochelari polarizati pentru ca acestia permit miscarile capului far sa apara disconfortul culorilor diferite in timp ce petreci cu amicii, Ciao