| Bossutz a întrebat:

Sall.Cand incepe Vocea Romaniei?

Răspuns Câştigător
| Argeseanu_Alina_1994 a răspuns:

Am auzit ca pe 27 septembrie.Dar nu sunt sigura pentru ca 27 este vineri.

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Cred ca la toamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Abia in toamna aceasta va incepe.
Te pup!

| ReusxD a răspuns:

Indragitul concurs Vocea Romaniei va incepe undeva pe la jumatatea lunii Iunie. Show-ul difuzat la Protv si voyo.ro se va bucura de un real succes, la fel ca si celelalte editii. In momentul de fata, pentru sezonul 3, am vazut ca se fac preselectii, urmand ca la jumatatea lui Iunie, maxim sfarsitul lunii, va incepe sezonul 3, abia astept happy

| ancaemilia a răspuns:

De abia la toamna cam prin luna octombrie o sa mai spuna la televizor cand o sa inceapa

| IoNuTzZ99 a răspuns:

Sezonul 3 din Vocea Romaniei va incepe la toamna, prin octombrie.In lunile urmatoare se vor face preselectiile.