| TheFuture46 a întrebat:

Sall, imi puteti spune si mie ce reprezinta fisierul ala NFO, care e in folder cu orice film descarcat?, are cumva subtritari in el? ca la orice film descarcat apare ala si nu stiu ce sa fac cu el.

Răspuns Câştigător
| ZeHelp a răspuns:

Poti sa-l deschizi cu notepad. De obicei decat contine informatii despre cel care l-a piratat, cand a fost lansat filmul etc. Sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
| κλάους a răspuns:

Acel fiser are informatii despre film, cand a aparut, si mai multe.

daca vrei sa descarci subtitrari, poti intra aici: http://subtitrari.regielive.ro/